story of my life

Story of my life opinie. Jest zaskakujący. Dzięki nowej technice makijażu można wiarygodnie postarzeć kogoś o 20, 40 lat i pokazać sens tego wszystkiego.

Poczułem niedosyt po krytyce Hipnozy TVN. Nie to, że jestem jakoś uprzedzony do TVN, bo lubię Diagnozę, Agenta Gwiazdy i inne programy. Ale tym razem to produkcja Rochstar na Polsacie podbił moje serce. Co Rinke Rooyens, to Rinke Rooyens w końcu. Dobre wyczucie widowni i mądry program.

Story of my life

Program emitowany w Polsacie od 2 marca br. Rozmowa Katarzyny Montgomery (dla mnie to już dziennikarski gwarant jakości) z wybraną parą show biznesu. Pierwszy odcinek o małżeństwie Doroty i Radka Liszewskich. Liszewskiego znamy przede wszystkim z zespołu Weekend i jego słynnego przeboju Ona tańczy dla mnie. W kolejnych odcikach następne pary.

Kochanie, chcę się z Tobą zestarzeć

Ten program pokazuje, jak to może wyglądać naprawdę. Dzięki symulacjom komputerowym i nowoczesnej technice makijażu filmowego możemy zobaczyć, jak będziemy wyglądać w przyszłości. Zwierzenia i emocje gości pokazują, że warto zobaczyć taką prezentację. Podchodziłem sceptycznie, ale wbiło mnie w
fotel. Można się popłakać.

Sens życia

Na co dzień mało chwil, by dostrzegać chwile. Taki program ma ogromny sens, by pokazać, jak krótkie jest nasze życie i jak warto dbać o najbliższe osoby. Cieszę się, że dla mnie nigdy praca nie była nr 1. Mam nadzieję, że i dla Was. Ten program uświadamia, że w życiu może raz lub dwa razy jesteśmy na topie, a resztę powinien wypełniać wspaniały świat codzienności. Zobaczyć kogoś bliskiego, jak jest stary już teraz, to nie tylko widzieć przyszłość, ale zrozumieć, że sensem jest bliskość, jest drugi człowiek, obowiązki domowe. I pewna opowieść, którą tworzymy naszym życiem. Raptem drobny biogram. I że nie warto się zabijać dla tego biogramu. Lepiej wykorzystać dany nam czas. Story of mylife – głęboko humanistyczny, według mnie także religijny program.

Ilustracja: The Story of My Life, odc. 1, 2018, Super Express (c), Dozwolony użytek

Autor

Piotr Drzewiecki

Dziennikarz, medioznawca, prof. UKSW