Kontakt

Kontakt. Poczta, portale naukowe, Facebook.

Poczta

presscafe.eu (at) gmail.com

Skr. poczt. nr 15, 05-400 Otwock

Portale naukowe

Google Scholar

Academia

ResearchGate

ORCID

Figshare

PBN

Facebook

FB/press.cafeeu.5

Kontakt – opis

Poczta

kontakt gmail

Najlepszą formą kontaktu ze mną jest mail. Pocztę sprawdzam rano i wieczorem, i szybko odpisuję z nośników mobilnych. Jeśli szukacie ze mną skutecznej komunikacji, proszę o listy.

Jeśli są to listy drukowane dotyczące pracy – np. zaproszenia i umowy – to najlepiej pisać na Wydział Teologiczny UKSW. Co tydzień jestem w szkole, zaglądam do teczki pracownika. Jeśli jest tam jakaś korespondecja, to bardzo się cieszę.

Portale naukowe

 

kontakt google scholar kontakt academia kontakt researchgatekontakt orcidkontakt figshare

Szczególnie polecam założenie sobie profilu na wyżej wymienionych portalach naukowych. Google Scholar, Academia, ResearchGate, ORCID, Figshare znacznie ułatwiają nawiązywanie kontaktów naukowych, umożliwiają prezentację własnych dokonań, podnoszą cytowalność artykułów, co dla nas, naukowców, ma duże znaczenie. PBN – czyli Polska Bibliografia Naukowa – to z kolei obowiązkowy portal, na którym każdy z polskich badaczy powinien być obecny i dzielić się swoimi publikacjami.

Facebook

kontakt facebook

Zapraszam na profil Press Cafeeu na Facebooku. Zajawki artykułów, ciekawostki popularnonaukowe, odsyłacze do interesujących mnie fanpage’ów, polecanie projektów, w których biorę udział.