Kontakt

Kontakt – poczta

presscafe.eu (at) gmail.com

Wydział Teologiczny UKSW, ul. Dewajtis 5, 01 – 815 Warszawa

Kontakt – social media

Facebook

LinkedIn

Twitter

Kontakt – portale naukowe

Google Scholar

Academia

ResearchGate

ORCID

Figshare

PBN

Kontakt – opis

Poczta

Najlepszą formą kontaktu ze mną jest mail. Rzadziej zaglądam na portale społecznościowe i naukowe. Pocztę sprawdzam rano i wieczorem, i szybko odpisuję z nośników mobilnych. Jeśli szukacie ze mną szybko kontaktu, proszę o listy.

Jeśli są to listy drukowane dotyczące pracy – np. zaproszenia i umowy – to najlepiej pisać na Wydział Teologiczny UKSW. Co tydzień jestem w szkole, zaglądam do teczki pracownika. Jeśli jest tam jakaś korespondecja, to bardzo się cieszę.

Social media

Staram się nie spędzać dużo czasu na Facebooku, LinkedIn czy Twitterze. Raczej publikuję tam zajawki nowych wpisów na presscafe.eu Ale też często czytam, co mają do powiedzenia moi znajomi, czym żyją, jakie mają radości.

Szczególnie cenię LinkedIn, bo jest to portal osób myślących poważnie o swoim życiu zawodowym i do tego służy. Facebook za to dostarcza odprężenia. Twitter – warto go śledzić, bo tam jest bardzo wielu dziennikarzy, służy koncentracji myśli.

Portale naukowe

Szczególnie polecam założenie sobie profilu na wyżej wymienionych. Google Scholar, Academia, ResearchGate, ORCID, Figshare znacznie ułatwiają nawiązywanie kontaktów naukowych, umożliwiają prezentację własnych dokonań, podnoszą cytowalność artykułów, co dla nas, naukowców, ma duże znaczenie. PBN – czyli Polska Bibliografia Naukowa – to z kolei obowiązkowy portal, na którym każdy z polskich badaczy powinien być obecny i dzielić się swoimi publikacjami.

 

 

Edukacja medialna, pedagogika, edukacja medialna definicja, edukacja medialna program, edukacja medialna pedagogika, edukacja medialna scenariusze zajęć, edukacja medialna w przedszkolu, Piotr Drzewiecki